Geschiedenis In 1847 werden de eerste druiven aangeplant in Oregon en in 1850 werd het eerste wijnhuis gevestigd in Jacksonville. Pas in de jaren '60 kwam de wijnindustrie hier op gang toen Californische wijnmakers diverse wijngaarden openden. In de jaren '70 kwamen er ook wijnmakers uit andere staten naar Oregon en kreeg Oregon een wijnindustrie.
In de jaren '90 werd de wijnindustrie bedreigd door de Phylloxera, maar doordat de wijnboeren snel de wijnstokken vervingen voor stokken die bestand waren tegen de Phylloxera kon grote schade worden voorkomen.
Wijnoverzicht is een onafhankelijk en objectief platform voor wijnen in Nederland. Hier vindt u hier het meest complete overzicht van wijnen in Nederland, zowel uit de supermarkt als wijn speciaalzaak.
Zoek op Wijnoverzicht.nl door 89.889 wijnen
Zoek uw wijn, wijnhuis, wijnland, wijngebied of uw favoriete wijnhandelTip: om een wijnhandelaar te zoeken tik je een plaats of naam in
Wijn professional? Maak gratis een account aan en koppel uw winkel aan onze wijnen